Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8at meglehet szokni?

Windows 8at meglehet szokni?

Figyelt kérdés
most fogok új gépet venni és elgondolkoztam rajta. szerintetek van olyan jó mint a 7?

2012. dec. 15. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
végülis meglehet nekem 3-4 napja van fent és eléggé jól boldogulok vele... egyedül a start menü hiányzott illetve nem tetszett az a csempés micsoda... de leszedtem egy progit és van start menüm... egyedül a minialkalmazások rész hiányzik meg az hogy a win7 nél a mappákban jobboldalt fent a sarokban egy kattintással lehetett változtatni a nézetet és nem úgy mint itt meg xp nél hogy jobbgomb és úgy de viszont ctrl és görgővel ugyan úgy lehet nagyítani...:) úgyhogy végülis nemrossz kis rendszer... :) nálam még tán gyorsabb is mint a Win7...
2012. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálkozok vele ha nagyon rossz akkor felteszem a win7et
2012. dec. 15. 20:36
 3/3 Valor ***** válasza:
Maximum 5 perc alatt meg lehet tanulni minden újdonságát a Win8-nak. Csak a startmenü lett lecserélve a startscreen-re, és bejött a képernyő két szélén két menüsáv. A kezelőfelület csak ennyiben változott meg. Egyébként a Win8 gyorsabb, jobb az energiagazdálkodása / erőforrásmenedzsmentje, stb.
2012. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!