Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SEGÍTSEN VALAKI PLS! Mit...

SEGÍTSEN VALAKI PLS! Mit tegyek? NEM TUDOK BELÉPNI A FACEBOOKOMBA.! For security reasons your account is temporarily locked If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it.

Figyelt kérdés
Ezt írja ki, több helyen olvastam h küldjek sms-t, de voltak akik nem kapták meg a kódot, és a fb visszaélhet a tel.számommal. Tegnap kb 9-fél 1ig be voltam jelentkezve, lehet ez az oka? MIT TEGYEK? FONTOS!(új fb-t nem szeretnék!)

2012. dec. 15. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyne, el fogja lopni a telefonszámod a facebook. Amúgy meg nem kéne ilyen *****Flegma Picsha**** meg hasonló neveken regelni. Scanneld be a személyid és küldd el nekik emailben.
2012. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért kiabálsz? Nem kapsz több vagy jobb válaszokat tőle, de törölhetik a kérdést.


A kizárás oka hogy hamis nevet vagy adatokat adtál meg a profilban. A regisztrált e-mail címre kell kapnod egy levelet, amiben megadják hogy hova tudod elküldeni a saját és valós adatokat. Például a személyid másolatát.

Ha sikerül belépni, akkor pedig elveszik a névváltoztatási lehetőséget, ha azzal éltél vissza, hogy többet nem tudj hamisat megadni.


Végső esetben új fiókot regisztrálsz, ügyelve arra hogy csak a saját teljes neved szerepeljen benne és más információt is valósan adsz meg. Különbön megint kizárnak, és nem tudsz száz profilt csinálni, 2-3 alkalom után végleg kizárnak.

2012. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1: a rendes nevem volt megadva, nincs scannerem.:/ 2:bocsi ideges vagyok:( de valós nevem volt.. szerintetek?:/
2012. dec. 15. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!