Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vagy eg gépünk és újra kellene...

Kokojambo2 kérdése:

Vagy eg gépünk és újra kellene telepíteni de nem lehet mert egy 3-4 hónapja le lett tiltva (Rendőrségi programozó által) valami oknál fogva. Letörlődött a felhasználó így nem lehet bejelentkezni. Hogyan telepítsem újra? 13/F

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 13:59
1 2
 1/12 belapus ***** válasza:
Az újratelepítéshez nem kell bejelentkezni.Elég elővenni a telepítőlemezt és a licenc kulcsot.
2012. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerzel egy operációs rendszer telepítő c-t leformázod a vinyót, és újra teszed az oprendszert. Amúgy miért tiltotta le a "rendőrségi programozó"? mert így eléggé sántít ez a sztori.
2012. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 dolog.az egyik az hogy nem miattam lett letiltva ezért nem tudom.Meglehet nyugodni,semmi illegális dolgott nem tettünk.A másik hogy már be se tölt a windows ezért hiába rakom be a lemezt nem csinál semmit.
2012. dec. 15. 14:14
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor kuka. xD De magyarázd már el ezt nekem egy kicsi. Mert jártas vagyok a témában de ilyenről még soha nem hallottam hogy a rendőrségi programozó letilt egy számítógépet...
2012. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na.Értesüléseim szerint ez egy vírus.Ez letörölte a felhasználót és még a windows se jön be mert ujraindul.
2012. dec. 15. 14:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Szólj egy hozzáértőnek, aki megcsinálja.
2012. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Annak aki itt Szoboszló-n van az (nem vicc) táppénzen van
2012. dec. 15. 14:39
 8/12 anonim ***** válasza:
téged jól átbasztak ezzel a rendőrségi programozóval xD
2012. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem is kell bejönnie a windowsnak. Telepítő cd-ről bebootolod a gépet, leformzod, aztán mehet fel a szűz rendszer.
2012. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fúúúúúúúú de vicces hogy átbasztak.anúgy semmi sem jó azon a másik szutykon úgyhogy..............
2012. dec. 15. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!