Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A dokumentumban lementett -...

A dokumentumban lementett - apróbetüs - szöveget, nyomtatás előtt hogyan lehet felnagyítani?

Figyelt kérdés
Természetesen a betűméretre gondolok!Ha ezuton nem lehetséges, akkor a mentés előtt miként nagyobbitható a betűméret, aminek mérete a mentés után is megmarad?
2009. aug. 22. 11:39
 1/4 wheeler ***** válasza:
Nyisd meg egy szövegszerkesztőben (pl. ingyenes openoffice), jelöld ki a szöveget, és állítsd be a betűméretet. Aztán nyomtatás. Ha azt akarod, hogy az eredeti is megmaradjon, akkor menj rá arra, hogy mentés másként.
2009. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött be! A leirtjaid szerint jártam el, annyi különbséggel, hogy a szövegszerkesztő Word.Ha elküldöm (két oldal) felnagyitva - mondjuk 16-osra - megcsinálod és visszaküldöd?
2009. aug. 22. 13:15
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem nyugodtan elküldheted, megpróbálom felnagyítani.

2009. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Felnagyítottam word-ben 16 betűméretre, és elküldtem. Szólj, hogy megkaptad-e.
2009. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!