Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft tört szervert...

Minecraft tört szervert hogyan tudok létrehozni a UPC-s előfizetésemmel?

Figyelt kérdés

A szerver készítésről szóló videók mind, vagy szinte mind TP-Link routerre mutatják, de nekem egy Scientific Atlanta

Modemem van. Egy videóból sem tudtam még olyan szervert készíteni, ami HAMACHI NÉLKÜLI, és a haverjaim is fel tudnak rá jönni. Lehet bármilyen fajta, csak 1.4-es patch-re legyen. A válaszokat előlre is köszönöm, persze csak ha hasznosak.



2012. dec. 15. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A megoldás menete teljesen ugyan az.

Valószínűleg a nálad lévő eszköznek is van egy konfiguráló oldala, azt kéne megtalálni és beállítgatni.

2012. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már csak azt kéne megtudni, hogyan, honnan.
2012. dec. 16. 13:58
 3/5 anonim válasza:
Nekem is pont ez a helyzet annyi különbséggel hogy én Bukkit szerót csinálok.De nekem is UPC van azt megmondták hogy hova kattinsak de azt nem hogy mibe mit írjak.DE megmondom neked hogy hol van belépsz utána ADVANCED és azon belül PORT TRIGGERS vagy ha magyarul van belépsz SPECIÁLIS és azon belül PORTFIGYELÉS.Ennyit tudok segíteni.Ha valaki tudja mibe mit kell írni PLS írjon!
2015. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
DE az előzőt nekem mondzák de amugy szerintem PROTTOVÁBBÍTÁS!!!
2015. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert ahol néztem egy vidit ott is porttovábbítás volt.(csak angolul)
2015. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!