Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a billentyűzet...

Hogy lehet a billentyűzet segítségével 2pontos i-betűt írni? Két pontos i-betűt.

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

ha ilyenre gondolsz:Ï


szerintem ha nincs a billentyűzeten akkor sehogy...

2009. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ms word alatt lehet, szimbólumnak tekinti, s mint ilyennek, megvan a parancsa, ezt kell megnézned a "szimbólum beszúrásánál"
2009. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen ilyenre gondolok...de csak van valami kombó erre a betűre hasonló módon mint ezekre:S...® ™
2009. aug. 22. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Num 140:î


Elvileg numkódokal elő lehet varázsolni, mert az ascii táblában benne van...csak nem tudom neked melyik tábla van a gépeden, mert én sem találom az enyémben :D

lenyomod az [alt]t beírod a kódot, elengeded a gombot és már be is vitte a kódot...

2009. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet.:)
2009. aug. 29. 08:59
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó!


A tiéd nem pont az a karakter mint amit én keresek!

De időközben, keresgettem a numpadon a számkombinációkkal és nemtudom h mekkora esélyem volt arra hogy megtaláljam de sikerült...XD

Alt+1111=ї

Bár ide én is csak másoltam a karaktert mert nem tudtam ezzel a kombóval elérni de MS wordben word pad-ban és sima txt file-ban is tökéletesen működik ez a kombináció!(legalábbis nálam...XD)

2009. aug. 29. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!