Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez monitor vagy videokártya...

Ez monitor vagy videokártya hiba lehet?

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsolom a gépet a képrenyőn néha elég sűrűn ilyen kis zöld szemcsék jelennek meg.Mint egy homokszem akkorák.Ez mi lehet?Már egyszer ujraiditást is próbáltam és nem jött be.

Illetve nemtudom ennek mennyi köze van hozzá de minden kikapcsolásnál pár programot manuálisan kell bezárnom(kiirja h a program nem válaszol)ez általában a Skype, de néha más is szokott lenni.Ennek lehet hozzá köze?



2012. dec. 16. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet, próbáld ki más monitorral (laptopnál külsővel), aztán egyből kiderül. A skypenak szerintem nincs köze hozzá, bár bármil lehet.
2012. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak úgy tudod meg, ha kipróbálod másik monitorral vagy videokártyával a gépet. Laptopnál külső monitorral próbáld meg, sajna ott elég necces másik videokártyával próbálkozni. Általában integráltak, csak az igen drágákba lehet vidikártyát cserélni.
2012. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Találtam itthon egy másik monitort.Kipróbáltam és hát...sajnos ezen is azt csinálta szóval a kártya ment tönkre :(

Esetleg valamit tudok még vele kezdeni vagy ennek már befellegzett újat kell venni?

2012. dec. 16. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Videokártya csere. Vagy esetleg nézd meg, nem lazult e meg a vidikártya a slotjában. Bár erre elég kicsi az esély.
2012. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe nincs az alaplapodon integrált videokártya? Ha van próbáld meg azt használni.
2012. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nincs rajta integrált :D Azért köszi a tippet
2012. dec. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!