Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videó kártya driver probléma,...

Videó kártya driver probléma, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szóval a következő lenne a gond. Nem rég újra raktam a windowst (win xp 32bit) és a videó kártya driver nem akar működni. Telepítéskor, ha az egyéni telepítésre megyek, a telepítési listán csak a Catalyst telepítéskezelő, és a Net framework 2.0 van. Ezt feltelepítem, újra indítom, és nem működik. A kártya típusa ATI Radeon HD 3600 AGP. A régi windowson ugyan ez a driver volt fent, ott működött is rendesen. A drivert az ATI oldaláról szedtem, szerintem működnie kellene. Az alaplap típusa egyébként Gigabyte 7VT600 1394. Fogalmam sincs már mi lehet a baja, aki tud az segítsen légyszi.

#Radeon HD 3600 AGP #ATI driver probléma #Videókártya driver probléma
2012. dec. 18. 17:12
 1/1 anonim válasza:
Szerintem az a baj, hogy nincs bedugva a monitor USB-n. Egyébként úgy is mennie kellene hogy nincs bedugva, ha piros színű a torokszívása. A probléma lehet a váltójával. Próbáld ki úgy ha 3-asból visszarakod 2-esbe. Hidd el megér egy próbát ;)
2012. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!