Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megoldani, hogy...

KVAZAR kérdése:

Hogyan tudom megoldani, hogy a képeket tartalmazó mappákban ne a hozzájuk társított program logóját mutassa minden fájlnál, hanem magukat a képeket jelenítse meg kicsiben?

Figyelt kérdés
Windows 7-esem van, ilyen problémám sosem volt, de most lett újrahúzva a gépem és nem tudom ezt visszaállítani.

2012. dec. 19. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a mappa tartalmán, nézet menü -> közepes vagy nagy ikonok nézet kiválasztása.
2012. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bármilyen ikonon van, csak a társított program ikonját mutatja. (Alapból közepes ikonokat használok.)

Azért a szándékot értékelem. :)


Egyébként ennél bonyolultabb a megoldás, emlékeim szerint valami mélyebben megbúvó megjelenítési beállítás a kulcs. (Kb. fél éve valaki más gépén is előfordult ilyen jelenség és fél óra alatt megtalálta a jelen lévő informatikus barátunk. Utána legalább egy hétig képes lettem volna megoldani magam is. :D )

2012. dec. 19. 23:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú, kicsit fura az első sorban az a 3 ikon szócska, de hát fáradt vagyok. /:elpirulószmájli:/
2012. dec. 19. 23:28
 4/5 belapus ***** válasza:
Esetleg a fájltársítást lehetne módosítani.
2012. dec. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, azzal már próbálkoztam, de semmivel nem működik.

(Tudom, hogy Windows menüiben van ilyen opció, csak nem találom.

Az alapvető megjelenési beállításokat tudom kezelni, de ez el van rejtve.)

2012. dec. 20. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!