Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik videó kártya a legjobb:...

Hozsoltika67 kérdése:

Melyik videó kártya a legjobb:ASUS Radeon HD7870 direkt cu 2, Gigabyte 7870 oc, His7870 iceq, saphire 7870 oc, MSI Radeon HD7870 Twin Frozr III OC 2GB, PowerColor Radeon HD7870?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesítményben nincs különbség,azt válaszd,aminek jobb hűtése van.
2012. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de szerinted melyiknek van a legjobb hűtése? A mag órajel az sokat számít,úgy értem ,egyik 1050 Mhz a másik 1100 mhz-es?
2012. dec. 21. 06:10
 3/7 anonim ***** válasza:
A HIS,a Sapphire,a Gigabtye és az MSI OC-s változatok,tehát ezek minimálisan erősebbek a többinél,de teljesen elhanyagolható,és amúgy is,te is tudod húzni otthon pár kattintással,ingyen.Nem nagyon érdemes gyárilag húzott VGA-t venni,mivel otthon is meg lehet oldani,de amúgy is csak pár +FSP-ért fölösleges. :)
2012. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oks és hogyan tudom húzni ? Ugyan is még nem próbáltam !De ha pontos leírást adnál kipróbálom hogy megy-e!
2012. dec. 21. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Az AMD Catalystban lehet,de különösebb magyarázat nem kell hozzá,csak pár kattintás az egész.De sok értelme tényleg nincs,alig pár FPS-t hoz,és ha véletlenül elromolna,ugrott a garancia.De amúgy sincs olyan játék,ami ki tudna fogni egy HD7870-en,max.1-2 nagyon sz*rul optimizált játék. :)
2012. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2012. dec. 22. 08:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ugrik a garancia, mivel ezt szoftveresen húzod! Ha átrakod másik gépbe alap órajelen fog futni. Elrontani, túlmelegíteni nem tudod, mivel amint instabillá válik vagy túlzott mértékben melegedik azonnal újra indítja a gépet vagy kék halált kapsz. Szerintem az ASUSnak és a Gigabytenak van a legjobb hűtése! Gigabyteot 1300 mhzra fel tudod húzni egy jó táppal és ott már 15-20 fpssel többet dob (beírod youtubera és láthatod is)! Gigabytenak Windforce 3X hűtése van (3 ventillátor van rajta)!
2013. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!