Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook vásárlásához kérnék...

Macbook vásárlásához kérnék segítséget. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Macbook vásárlását tervezem, új gépet gondoltam venni, azzal nem lehet annyira befürödni. De nem ismerem ezen belül a típusokat. Kérlek titeket, adjatok ötletet: melyik milyen célra jó, és hol érdemes megvenni, hol a legolcsóbb? Köszönet, és örök hála ;)

2012. dec. 20. 13:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Indulónak egy kis olvasnivaló: [link]

Sztem mindenképpen apple.hu ról vedd, az apple termékek mindenhol ennyibe kerülnek, nagyon olcsóbban nem kapod meg őket.

Ha viszonylag normális képernyő méretet szeretnél akkor az Air-ek ki vannak lőve.

2012. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) elolvasom :) ment a pos.feedback ;)
2012. dec. 20. 18:41
 3/19 Multigod97 ***** válasza:
51%
hát attól függ mennyit szánsz rá. Én vettem egy retinásat (a 15"-osat) és imádom :D
2012. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ma meg holnap 20%-os árengedmény van az iStyle westendben.


Egyébként a stylebolt.hu a legolcsóbb.

Amúgy teljesen mindegy, hogy hol veszed, mert úgyis az Apple vállalja ráa garanciát. Legfeljebb az a fő döntő szempont, hogy mennyibe kerül.

2012. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

A mac-nél egy a kérdés: mennyi pénzt költenél rá?

Ha megvan a válasz akkor vedd azt a gépet ami annyiba kerül mert nincs nagyon egy árkategóriába a macok, amelyik drágább mindenben kicsit jobb is.


Hasznos tanács: egy jól választott PC sokkal de sokkal jobban megéri.

2012. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Koszomom szepen mindenkinek, mennek a feedback-ek.:)

Valo igaz, nem vagyok teljesen elkotelezett, mas tipusu laptop, vagy kesobb asztali gep is szoba johet. Szoveg-bemutato szerkesztese, netezes-bongeszes, filmnezes a fontos, es nem a legigenyesebb jatekok jatszasa. Kb ennyi;)

2012. dec. 23. 16:05
 7/19 Pj0tr ***** válasza:
45%

Akkor feleslegesen költesz el ennyi pénzt. Vegyél egy laptopot vagy egy PC-t a különbségből meg egy autót... :D


Egyébként tényleg, ha nem szeretnél konkrétan almát és nem kell a munkádhoz akkor ne vegyél mac-et. Ha a két felső feltétel közül egyik is megvan akkor vedd azt. Nekem is csak az árazásával van "gondom" :)

2013. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Oszinten szolva nem tudom felmerni, hogy hosszu tavon mennyi benefittel jarna a macbook. Mert bar valoszinuleg nincs olyan benne, ami fontos nekem, es mas laptopban ne talalnam meg, de van egy iphoneom, es ebbol kiindulva, a macbook mas dimenzioba helyezne azt, amit eddig a laptopokrol gondolok.. Ezert orlodom..:)
2013. jan. 21. 20:53
 9/19 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Utolsó hozzászólásodat mintha rólam írtad volna :)

2013. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Miert, te is ultravekony vagy, es rohadt draga?:)

Amugy biztos csomoan vannak igy az egesszel. Es mivel a fejlodes eleg gyors, ami ma indokolatlanul draga, nemsoka olcso (es talan megsem tul elavult) lesz..

2013. jan. 22. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!