Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap kaptam egy dps dream7...

Tegnap kaptam egy dps dream7 pc tabletet és a billentyűzeten a betűk nem azokat adják ki ami rajtuk van. Hogy tudom beállítani?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró.az é betű helyett ; az y helyett z a z betű helyett az y van.

2012. dec. 21. 07:04
 1/6 anonim válasza:

Gondolom, mert angolra van állítva. :D...

Nekem nincs tabletem, de a betűknél, vannak fölötte írásjelek (okostelefon) gondolom tabon is. általában a jobb felsö sarkánál van a nyelv átállítása. Nagy nyomtatott betű. Hosszan nyomd meg és kijönnek a nyelvek. :D..

2012. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok erre közben rájöttem a másik amiben a segítségedet kérem hogy pl a kukacot hogy tudom begépelni?melyik gombot kell megnyomnom hozzá?
2012. dec. 21. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Bal alja környékén van hogy 1 2 3 váltsd át és megleled
2012. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a billentyűzeten?mert ott vagyok gondba nem az érintős felületnél
2012. dec. 21. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek, mert a billentyű is érintős felületen van...
2012. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem nekem van hozzá külön billentyűzetem és azzal voltak/vannak a gondok.először más helyen voltak a betük viszont a @ot még mindig nem tudom beképelni.ilyen a billem

[link]

2012. dec. 21. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!