Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem a feltöltési...

Hogyan növeljem a feltöltési sebességem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az, hogy nagyon kevés a feltöltési sebességem és ezt szeretném valahogyan megoldani hogy sokkal több legyen.

Nem értek az ilyen dolgokhoz és jelenleg is csak a szolgáltató által biztosított netem van.

Olvastam, hogy lehet bérelni SEED szervereket de nem nagyon értem hogyan is működik.

Az összes fájl ami a gépemen van naponta kb. 100GB és onnan szeretném gyorsabban feltölteni

Remélem tudtok megoldást köszönöm.



2012. dec. 21. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A.) Nagyobb csomagra fizetsz elő, ha lehetséges

B.) Seed szervert bérelsz. Ez úgy működik, hogy nem a te gépeddel torrentezel, hanem a szerverrel. A szerveren vannak a fájlok. A szerver folyamatosan tölti fel a cuccot, attól függően, hogy mekkora csomagra fizetsz elő. Amikor a szerver letöltötte az anyagot, akkor te általában FTP kapcsolaton keresztül töltheted le a gépedre.

2012. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj olyan torrent oldalra ,ahol nem a mennyiséget mérik ,hanem azt hogy meddig van megosztva. Például ncore. Igy nem kell feleslegesen x gigát tárolni csak azért mert rossz az arányod,hanem megosztod 48 óráig, függetlenül attól hogy töltik e tőled vagy nem és utánna kitörölheted.
2012. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem torrentezésre kell a net!

És még azt megmondanátok nekem, hogy melyik a legjobb szolgáltató aminek a legjobb az országban a feltöltési sebessége?

2012. dec. 21. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit töltenél fel és hova? A seed szervert torrentezésre tudod használni, ez alapján neked ez nem jó. Azon kívül a szolgáltatónál válthatsz olyan csomagra aminek nagyobb a feltöltési sebessége. A legtöbbnél aszinkron net érhető el, azaz többször annyi letöltési sebességet adnak a minimális feltöltési sebességhez.


Az sem mindegy hol laksz, minél messzebb egy (nagy)város központjától, annál kevesebb és sokszor lassabb szolgáltatás érhető el. A legjobb talán a Diginet, de az főleg társasházakban érhető el, oda vezetik be ahol kis területen sok embert érhetnek el.

2012. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bérelj egy szervert (nem seedet, általánosat) onnan elég masszívan lehet feltölteni. Bár a warezt tudod, hogy büntetik, ugye?
2012. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ment a Like!

Nem megyek bele, hogy mit töltök fel de nekem ez a munkám.

Szóval megpróbálok legjobb net csomagot megszerezni ha akad amúgy nekem a letöltésre nincsen igényem.

2012. dec. 21. 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:

A felhasználói igények úgy alakultak, hogy a letöltés került előtérbe a feltöltéssel szemben, ezért az sokkal lassabb. Azért, hogy gyors feltöltésed legyen, egy többször drágább csomagot kell venned aminél a letöltés ismét nagy, de a feltöltés csak valamivel nagyobb. Például 4-szer drágább csomag, tízszer gyorsabb a letöltés, de csak kétszer gyorsabb a feltöltés és még úgy is csak 1-2 Mbps.


Nekem a 3-mal naponta kb. 20-25 GB megy fel, de az nem folyamatosan történik. A lakossági átlag is 1-3 között van, csak pár elérhető csomagban vannak több tízes sebességek.

2012. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!