Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaállítani...

Pro Patria kérdése:

Hogyan lehet visszaállítani az elveszett fájlokat az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Átmásoltam pendriveról egyik gépről a másikra pár képet és videót, majd leállítottam a pendriveot és kihúztam, aztán láttam, hogy csomófájl nem volt meg, és kiírta, hogy az automata késleltetés miatt hiba lépett fel. Fene se gondolta, hogy még nincs kész, már végigfutott a csík. Ez pár hete volt, azóta sem a laptop, sem az usb nem volt használva. Próbáltuk visszaállítani a gépet korábbi időpontra már akkor, internetes programokkal, de annak ellenére, hogy mèg tavalyi dolgokat is mutatott a listában, az amit mi kerestünk, nem volt meg. Az usb-t is bedugtuk, azon is talált évekkel korábbit, de azokat amik nekem kellettek konkrétan, nem, pedig aznapi fájlokat is talált. Nem írtam rá semmit közvetlenül utánna és azóta sem. Tud valaki segíteni Morpheus-on kívül?
2012. dec. 23. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:

"majd leállítottam a pendriveot és kihúztam" - az értesítést meg nem vártad meg hogy "biztoságosan eltávolítható".

USB kulcs esetében szinte mindig adatvesztéssel jár egy ilyen akció a késleltetett olvasás/írás miatt.

GetDataBack a legesélyesebb progi erre , persze csodát ne várj.

Tanulópénz.

2012. dec. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:
Amelyik gépről másoltátok, azon meg van még, vagy törölve lett ?
2012. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt megvártam, hogy biztonságosan eltávolíthatót írjon ki.

A másik gépről töröltem, de azóta nem lett használva. Ha vissza lehet úgy állítani az időpontot hogy a törlés előttire, az lenne a legjobb.

2012. dec. 23. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Próba ,szerencse.

A felhasználók többségénél csak a rendszermeghajtón van beállítva a figyelés.

Ez a "C" meghajtó általánosan.

2012. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 belapus ***** válasza:

Amelyikről másoltad, azon futtasd le a Recuva-t.

Ez a hordozható változata:


[link]

2012. dec. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!