Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Táblagépen vezetékes internet...

Táblagépen vezetékes internet használata?

Figyelt kérdés

Van egy táblagépem, hozzá USB csatlakozó. Hozzácsatlakoztattam a számítógéphez, hogyan tudnám az internetet használni? Csak WiFi-kereséses opciót találtam.

A számítógéphez értek, táblagéphez full süket vagyok, úgyhogy kérem, részletesen, érthetően leírni, hogy mi a teendő.

(A fájlokát átpakolgatni tudom, akkor gondolom netezni is tudok laposmasináról.)

Köszönöm!



2012. dec. 24. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Öööö... ennek úgy mi értelme lenne? Vegyél egy WiFi routert 5 ezerért és netezz a konyhából. Pont ez a lényeg, hogy nem vagy bekábelezve.
2012. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ :)

Csak ki szeretném próbálni, hogyan működik a dolog.

Van számítógépem, itthon nem tabletről szeretnék netezni.

2012. dec. 24. 19:13
 3/3 Komplikato ***** válasza:

Van "fordított" Thathering program Android alá, de nekem egy év alatt se sikerült összes leírás alapján használni. :D

Amúgy meg sok értelme nincs, hogy a tablet pár watoto eszik, de te bekapcsolsz egy gépet pluszba ha akarsz netezni, hallgas a routeres tanácsra.

2012. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!