Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Állandóan kidob tálcára a...

Állandóan kidob tálcára a gép, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lett egy elég komoly problémám egy játékkal(world of tanks), remélem tudtok segíteni!pár napja elkezdte azt csinálni, hogy akár a menüben álltam akár játszottam véletlenszerűen lerakott tálcára.Aztán(mivel nem tudtam vele mit kezdeni) újraraktam a gépet, felraktam a játékot és ugyanazt csinálja. Az érdekesség egyébként h ez az egész gépre jellemző lett, más játékokból is lerak tálcára, de tegnap amíg ez a játék nem volt fent nem csinálta.Találkozott már vki ilyennel?segítsetek légyszi!(ahogy írok ide innen is eltűnik a kurzor és újra be kell klikkeljek)



#kidobagép
2012. dec. 25. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a játék a hibás, szerintem töröld re a játékot, és megoldódik a probléma! Ha nem, próbáld meg újrarakni a gépet, de a játékot semmiképpen se rakd föl szerintem! Remélem segítettem!
2012. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez eredeti a játék honlapjáról szedtem le(előtte is ha újra raktam onnan szedtem) és még soha nem csinált ilyet.pár napja kezdte mikor elköltöztem és az új helyen wifis netet kell használjak.bár ez sztem nem számíthat.
2012. dec. 25. 13:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Meglett a megoldás köszi!az msconfigban kellett állítgatni
2012. dec. 25. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülök!
2013. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Én is WoTozok és nekem is ugyan ez a bajom kb. egy hónapja,mit tegyek?

Mert egyre jobban idegesít.

Előre is köszönöm a választ.

2014. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sanxi válasza:
Hát én örülnék ha leirnád a megfejtését ennek mer már rég így van... Lehet egy kicsit fura hogy egy kérdezőtöl kérdezek.
2014. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
feladatkezelő, mindent állíts le ami adobe
2015. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!