Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem nem úgy kapcsol "alvó...

A gépem nem úgy kapcsol "alvó állapotba" mint régen. Miért?

Figyelt kérdés

Amikor a vezeték nélküli egeret raktam be akkor kihozott egy instant on szart és amig nem nyomtam igent addig nem hagyot békén.Aztán Én le szoktam hajtani a képernyőt (laptop)

és teljesen lekapcsol míg újra mföl nem nyitom de most ehelyett villog a power lámpája és aktiívak az USB-k is.Ez történik ha egy idő uán nem nyúlok hozzá.Segítsetek pls.



2012. dec. 25. 20:34
 1/4 anonim válasza:

a power 'lámpa' nekem is villog ha alszik..

és mi az h aktívak a USB 'lámpák'? nekem olyanom nincs.. talán egy linket be dobsz h milyen géped van aztán lehet meg értem..

de máskor valami fogalmazást tegyél bele pls :)))

2012. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogalmazás egyes, gépkezelés egyes.

Ne tedd alvó állapotba, mert feszültség alatt van MINDEN alkatrész, ami csökkenti az élettartamár, MINDENNEK.

Kivétel amikor sz$rni mész, azt még kibírja,. akkor meg úgy sem látod, hogy villognak azok a "LÁMPÁK(?????)"

2012. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem USB lámpák hanem ugyértem hogy aktívak tehát megy a laptophűtő,az egér is aktív de úgy volt alvóba hogy nem mondtad meg volna hogy be van-e kapcsolva vagy nem és itt a link: [link]
2012. dec. 26. 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja biztos kikapcsoltad a készenléti módot és csak a kijelző áll le, a gép nem. Keresd meg a beállításokban a sleep módot és kapcsold be.
2012. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!