Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fényképezőm memkártyára...

Fényképezőm memkártyára tettek nekem zenéket de nincs kártyaolvasóm és ha csatlakoztatom géphez a fényképezőt nem jelennek meg a zene fájlok csak a képek. Mit tudnék csinálni, hogy lementsem őket gépre?

Figyelt kérdés
Unokatesóm tette rá a zenéket laptop járól de mint már mondottam nekem nincs kártyaolvasóm és fényképezőn keresztül nem mutatja őket :S van erre valami megoldás?
2009. aug. 24. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsön kérsz egy kártyaolvasót. Ennél egyszerűbben nem megy. A profibb fényképezőgépek maguk kezelik az USB kapcsolatot, nem úgy, mintha egy sima külső drive lenne. Így nem használhatod őket kártyaolvasónak, mint a gagyikat. Ez van, a gyártók üzletpolitikája ilyen.
2009. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azért nem gagyi (hp) igaz nem is nikon....de azért ennél többet vártam volna :D
2009. aug. 27. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán rosszul fogalmaztam. Minél gagyibb a gép, annál valószínűbb, hogy egy sima drive-ként látszik, ha rádugod a gépedre. Minél márkásabb, annál inkább sétálhatsz bele abba, hogy valami saját szoftver kell hozzá. Én sem tudom, miért van így, csak megfigyelés. Nem adtak hozzá olyan spec. dirvert, amit feltelepítve beépül az intézőbe? Nekem még nem volt HP-m, általában megvagyok a Canon-okkal. (Korábban voltak noname és Olympus gépeim is. Barátnőmé Sony, de van a közelben Panasonic is. Én ennyiből vontam le a következtetést, ezért lehet, hogy nem teljes körű, elhamarkodott.) ;)
2009. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van hozzá csak gondoltam minek szemeteljem tele a gépem számomra ilyen felesleges programokkal :D meg már megoldottuk máshogy de akkor legközelebb ha ilyen lesz felteszek a progiját és akkor meglátjuk letudom-e szedni :) köszi szépen!
2009. szept. 4. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!