Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van értelme lecserélni az...

Van értelme lecserélni az asztali pc-t?

Figyelt kérdés

Szerintetek, laptopot érdemesebb használni vagy asztali pc-t?

Van még egyáltalán 120 e körül olyan laptop ami jobban megéri mint egy ugyanolyan árkategóriás asztali pc?


Az én gépem:

CPU típusa: Intel Pentium III Xeon, 2600 MHz (7.5 x 347)

Videókártya: ATI Radeon HD 5450

Hangkártya: Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Dvd írós, olvasós, 500 Gb.


Költözés miatt megéri lecserélni laptopra, hogy egyszerűbb legyen vagy inkább legyen vele macera, mert jobban bírja a strapát?



2012. dec. 26. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Én aszt mondom azstali Pc-t könnyebben cserélhetők benne alkatrészek és már Laptp helyett vehetsz ilyen "Téglákat" amiket ugy hívnak Tablet
2012. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A Tabletben nincs dvd iró :)
2012. dec. 26. 17:57
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Jó de én ugy értem a Laptopnak csak annyi előnye van hogy hordozható és gondolom netezésre kéne nem az utcán sétálva akarsz játszani és már feltalálták a PenDrivot
2012. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis tom hogy...No ha játszani akarsz asztali Pc ha netezni Telo vagy Tablet
2012. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire akarod használni. Én azt figyeltem meg, hogy a régi asztalim, ami egy kicsit jobb, mint a tiéd (egymagos 3.0 Ghz proci, 9xxx radeon, 4 GB ram) sokkal jobban viszi a régebbi játékokat, mint a mostani, bivalyerős laptopom, rendes videokártyával. Én tartom az asztalit is. Laptopot használom, mert a havi villanyszámlában ez olyan 3000 Ft minuszt jelent nekem és netezni, photoshopolni, gyökér játékokkal játszani, office-olni abszolút elég. Meg ha CRT monitorod van, attól ne válj meg. Még a legmodernebb mostani kijelző sem ér fel azokhoz. Pl design munkákat nem mernék csinálni laptopon, mert ami azon kék, az egy CRT-n zöld és a CRT a valós :)
2012. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen 90% netre van használva, de mivel a párom filmgyűjtő sokat van írva vele, szóval az ilyen kis szir szarok ki vannak lőve, ezért gondoltam a Lap topra, mert van olyan amiben író is van.

Csak ugye azt nem tudom megéri e, mert asztali pc( pl a mienk) tud 48x-osan írni a lap topok meg gondolom kevesebbel, csak ugye az költözésnél egyszerűbb.

Így nem tudom érdemes e eladni az asztali pc-t kapok e ugyanolyan értékű laptopot ugyanolyan áron, mert ha nem akkor inkább csomagolom mindig .

2012. dec. 26. 18:03
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocs asszittem játékra is kéne. Akkor Laptop!
2012. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És Laptopok közül is van több fél ede utánna nézek
2012. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sok féle van ezt tudom, de ezt a gépet kompletten 120-ért vettem, és tökéletes a sebesség is, a tárhely, minden, de nem találtam még ilyen laptopot ezen az áron :)
2012. dec. 26. 18:08
 10/17 anonim ***** válasza:
Kb ilyen sebességű laptop kéne? Megtudhatnám hogy fest most a géped?(a jellemzői)
2012. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!