Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a 'trükközés'...

Hogy is van ez a 'trükközés' a garanciával?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni egy xboxot, elvileg új, egy apróhirdetéses oldalon találtam. Felhívtam az eladót, hogy meddig van gari, és azt mondta, hogy most karácsonyra lett véve a cucc, de nincs lepecsételtetve a garacialevél, mert ő ezt így szokta, hogyha egy év után egy nappal tönkremegy a cucc, akkor se legyen baj, mert hogy akkor pecsételteti le amikor akarja, és onnantól él a garancia... fenntartásokkal kezelem ezt a dolgot, mert nem értem!!! ha elvileg megvan hozzá a blokk, akkor az alapján látja az eladó hogy mikor lett véve...vagy hogy van ez az egész? nem értem tényleg! Segítsetek légyszi!Bizalmatlan az ember, ha másik személytől vesz valamit, gondolom ez természetes!

2012. dec. 26. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
a garancialevél csak blokkal, vagy számlával érvényes
2012. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Boxokra eleve csak személyi garancia van, tehát ha eladja onnantól kezdve egyáltalán nem érvényes.
2012. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!