Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire kockázatos egy 10...

Mennyire kockázatos egy 10 éves Laptopon a BIOS frissítés?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Bios frissítés, minek?

Én sosem csináltam (saját gépemen) és mégis tökéletesen megvagyok.

2012. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak azért,mert most nem lehet usbről bootolni,gondoltam,ha frissítem,akkor hátha lehet,vagy ez hülyeség?
2012. dec. 27. 00:14
 3/10 anonim ***** válasza:

"gondoltam,ha frissítem"

Olvasd el, hogy a frissítés tartalmazza-e ezt a funkciót vagy sem. Ha 5 perc olvasással csökkenthető a kockázat, akkor mindenképpen megéri.

2012. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De azt nem írják,h tartalmazza-e,csak a frissítés menetét.
2012. dec. 27. 01:07
 5/10 A kérdező kommentje:
A gép 2002-es,amit letöltöttem bios frissítést,az 04-es,vaio pcg v505dx a model egyébként
2012. dec. 27. 01:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Természetesen készül biztonsági mentés a bios jelenlegi állapotáról,ha valami gubanc lenne a frissítéssel akkor nem történik semmi baj,visszaáll minden az eredeti formába,tapasztalatból mondom
2012. dec. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lindmayer ***** válasza:
de nekem erős a gyanúm, hogy ez a gép még bios frissítés után sem lesz képes usb-ről bootolni
2012. dec. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fog usb-ről bootolni.

De szerintem erre a funkcióra annyira nincs is szükség. Pláne, hogy gondolom optikai meghajtó van benne.

2012. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rossz a meghajtó,és nem akartam volna venni bele,ezért gondoltam erre,van valaki,aki aki megtudja erősíteni,h a frissítéssel sem lehet majd bootolni?

Mert akkor tényleg bele sem kezdek.

2012. dec. 27. 09:58
 10/10 anonim ***** válasza:

"Természetesen készül biztonsági mentés a bios jelenlegi állapotáról,ha valami gubanc lenne a frissítéssel akkor nem történik semmi baj,visszaáll minden az eredeti formába,tapasztalatból mondom"


Tapasztalatból??? Pont ilyen laptopod van vagy mi? Az újabb gépeken visszaállítható a régebbi BIOS ha probléma van, de egy 10 éves gépnél még nem volt bent ez a funkció, ami annyit jelent, hogy a frissítés közben lefagy a gép vagy áramszünet lesz, akkor az egészet kidobhatja? Ennyit a tapasztalatról...

2012. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!