Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy máris...

Az lehetséges hogy máris elromlott?

Figyelt kérdés

Dec. 8-án kaptam egy acer laptopot. Nagyon jól működik, de most nem tudom használni, mert a töltője nem működik. Nem is érzékeli...

Esetleg olcsón tudok töltőt venni? Linket tudtok küldeni? :)



2012. dec. 28. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha garis még, akkor vidd vissza a boltba.

Ha nem, akkor jól megszívtad, mert töltőt nem kapsz 10-15 ezer alatt.

2012. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A hibát megtaláltuk: az öcsém és a hugicám szétugrálták... -.-" És így természetesen össze lett törve...

És sajnos nem is garanciás....

2012. dec. 28. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Micsináltak? Szétugrálták? Azt meg hogy? Fogták,és teljes erőből ráugrottak? Miért? Ez nekik jó? Én a helyedben kifizettetném velük,szobafogság 3 hétig minimum,és 4 darab hatalmas nagy pofon fejenként. Százezres dolgokat csak úgy szétugrálnak?

Hogy rohadna meg az összes ilyen gyerek,ki nem tud semmitse az anyagi dolgokról.

Bocsánat az indulatokért.

2012. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Semmi gond, kb nekem is ez a reakcióm....

Csak sajnos én ezt nem tehetem velük, mert én is csak 15 vagyok, de ők természetesen azon a helyen játszottak, ahol mondtuk neki hogy ne játszanak mert ott van a töltő, és mivel még kicsik (8 éves és 3 éves), ezért ugrálnak, és így teljesen tönkretették...

Tuti, hogy egy jó darabig nem engedem neki hogy még a gépem elé le is üljön!

[de a 3 éves nem igazán volt benne, ő csak követi a bátyját]

2012. dec. 28. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem száz ezres a baj, de tény, hogy egyáltalán nem lesz olcsó.
2012. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A laptopnak nincs semmi baja, hál' istennek, csak a töltő ment tönkre... :/ És mivel a laptopom lemerült, és nem tudom feltölteni, ezért használni sem tudom most...
2012. dec. 28. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy jön egy jó tündér és segít.

Az acernek és az asus x5dinek azonos a töltője?

Ha igen lehet, hogy lesz megoldás.

2012. dec. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!