Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám, hogy...

Az lenne a problémám, hogy nem tudom megnyitni a letöltött dolgokat, mert véletlen át lett állítva az alapértelmezett progi ehhez. Mit kezdjek ezzel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

szóval egyszer amikor megpróbáltam letölteni valamit, nem akarta megnyitni és ottvolt mint ajánlott program, az adobe reader, de az se nyitotta meg, viszont az maradt az alapértelmezett. Így semmilyen fájlt nem tudok megnyitni amit letöltök, mert egyből az adobe readerrel akarja megnyitni, amivel ugye nem lehet. Próbáltam átállítani, mert ott volt olyan hogy programok tallózása ehhez a művelethez, de nem tudom mit kéne beállítani.


a segítséget nagyon megköszönném!! :) (windows 7)



2012. dec. 28. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Most konkrétan milyen fájlt nem tudsz megnyitni, mert amit letöltesz bármi lehet.
2012. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Társítani kell hozzá a megfelelő programot. Milyen formátumot nem tudsz megnyitni?
2012. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
XP rendszen: vezérlőpult-mappa beáll. és ott lesznek a kiterjesztések, ott betudod őket állítani.
2013. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!