VODAFONE SMART 2?

Figyelt kérdés

Szóval ilyen telefont szeretnék venni.

Nem vagyunk gazdagok, sőt szóval olcsó telefon kell és ezt a telefont 7 ezerért megtudjuk venni előfizetéssel.

Azt szeretném tudni, hogy milyen telefon? Nem azt hogy megéri-e, hanem hogy mik a pozitivumok, esetleg negativumok stb...



2012. dec. 28. 15:41
 1/2 anonim válasza:

Hali ..Én ilyet vettem a héten.Kamerája jó szép képet készít ,videót,filmeket is nagyon szépen játsza le.Alap 2 giga kártyát adnak hozzá.Rádiója hangereje tökéletes stb...nekem eddig nincs semmi negatív tapasztalatom róla.Én se akartam venni már drága telót,ebben minden megvan amit elvárok egy telefontól és Androidos is wifiről nyomom a netet itthonról az 9mbit/8mbit-et produkált speedtesten..Természetesen attól is függ otthon milyen netre fizettél elő de ezt csak úgy mellékesen írtam..3mpixel kamera,fotófény,lámpa funkció állítható fényerősséggel....

Az meg ,hogy nem tudod nyuszifüles kerettel lefotózni a haverodat az ki a f*szt érdekel.:d

Szal csak ajánlani tudom ezt a telót.:)

2012. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
k...a jó teló.
2012. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!