Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha kitörlöm az e-mail postafió...

Ha kitörlöm az e-mail postafiókomat amit már nem kívánok használni, de van egy oldal ahol azzal vagyok regisztrálva, akkor az is törlődik?

Figyelt kérdés
Már törölni szeretném ott a tagságomat úgyhogy nem lenne gond,ha automatikusan törlődne.
2009. aug. 25. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem törlődik. Csak ami üzenetet esetleg kapsz az oldalról, azt nem fogod megkapni. Ilyen lehet (a fontosak) a jelszóemlékeztető, és bizonyos oldalaknál a törléshez küld egy e-mailt, amiben egy megerösítő kód van (hogy illetéktelen nehezebben törölhesse a te regisztrációdat. Ebben az esetben ajánlatos előbb azt a regisztrációt törölni, ahova az e-maillel regisztráltál be.
2009. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne töröld ki az e-mail címedet! Aki ismer téged lehet, hogy újra regisztrálni fogja a címedet és a nevedben írhat az ismerőseidnek vagy lekéri a jelszavakat ahová regisztráltál és mindezt nyugodtan megteheti, mert nem illegális!
2009. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Éppen ezért akarom törölni.Már új e-mailem van,és csak egy oldal van ahol eddig még nem változtattam meg.

Ez pedig a myvip.régebben lehetett módosítani az e mailt,de most hiába próbálom nem sikerül.de amúgy se vagyok oda ezért az oldalért..de ha valaki tudja hogyan lehet ott megváltoztatni az e- mailt akkor megköszönöm.

2009. aug. 25. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!