Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pps, vagy ppt...

Hogyan lehet pps, vagy ppt fájlból a zenét letölteni?

Figyelt kérdés
Néhány pps, ppt fájl mellett szuper jó zeneszám van és azt szeretném leszedni pld-úl mp3-ba. Hogyan lehetséges ez?
2012. dec. 30. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű :

-meg kell nyitni a pps-t Új-ként,

-és menteni Weblapként (Fájl-Mentés weblapként)

ekkor lesz egy új mappánk amiben bent lesz a pps összes alkatrésze ,így legalul ott lesz az mp3 is

2012. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát én kipróbáltam MS.PP.2010-el és bizony az ilyen mentést nem ajánlott fel.
2012. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

akkor nem fog működni az első válaszban leírt módszer, ha jelszóval védett a bemutató!

(egyébként, wav fájl van beágyazva, csak azt tudod kimenteni, majd utána konvertálni mp3-ba)

egy megoldás van a védett bemutató hangfájlának a felvételére, elindítasz egy hangrögzítő alkalmazást, majd lejátszod a pps-t és közben a hangkártyán megjelenő hangot rögzíted, közvetlenül mp3-ba.

2012. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
..de, ha tudod a beágyazott szám címét és előadóját, a Google keresőjébe bemásolva utánna írva .mp3 download, és a keresésé gombra klikkelve, sokkal jobb minőségben letöltheted a NET-ről!
2012. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
..mivel a beágyazott wav, (a hangfájl méretének, és így a pps méretének is, csökkentése céljából!) csak nagyon gyenge minőségű hangot, zenét biztosít még az is elképzelhető, hogy csak mono hangsávval...
2012. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nohát én mégegyszer egy másik nem levédettet próbáltam ki MS.PP. 2010-el és egy rakás fájlba mentést ajánlott fel, de nincs köztük a weblapként mentesités lehetősége.

Már pedig pillanatnyilag ennél frissebb, jobb, többet tudó PP.program nincs./Open Office-t és Libre Office-t nem használok/

Aki ezt állitja, irja le mivel dolgozik és hogyan csinálja, mert maga a lehetőség engem is érdekel.

2012. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

írom,rajzolom le,nekem 2003-as powerem van :

[link]

2012. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is leirom neked, ime:

[link]

Ugy látszik, hogy a 2010-es kevesebbet tud?

2012. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igen úgy tűnik!

[link]

2012. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jobb klikk! a pps fájlnevén > Új Fájl menü: Mentés másként...

a lenyíló menüben a ***.htm -et választani! > Mentés.

a CÉL mappában lesz egy ***.htm fájlnevű HTML document és egy ***_elemei mappa!

[link]


Na, ezt a mappát megnyitva, található az utolsó elemként *****.wav fájl, ami a bemutató zenei aláfestésének az anyagát tartalmazza!

[link]


DE, ez a módszer "hála" a Microsoft újításának, MS. Office 2010-es és a 2013-as verzióban már, nem működik!

2012. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!