Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elnyűtt kérdéskör: notebookok....

Elnyűtt kérdéskör: notebookok. Mi van akkor, ha nem használom ki a mobilitását, hanem egész nap adapterrel használom? Elromlik az aksi?

Figyelt kérdés
A probléma, hogy elromlott az asztali PC, de pár hónap múlva kell egy laptop, viszont kettőt venni elég húzós. Tehát, ha most vennék egy laptopot, akkor az elkövetkező időszakban úgy használnám, mint az asztali PC-t. Egér+bill.-csatlakoztatást stb, és ami a legfontosabb, hogy nekem nem kell hogy sokáig bírja, ha nincs töltőn, mert amúgy is töltővel használnám.
2012. dec. 30. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem romlik el, havonta egyszer merítsd le és töltsd fel teljesen.
2012. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem romlik el. A lehető leghosszabb akkumulátor élettartam érdekében elvileg ki kell venni a gépből, és kb. félig töltött állapotban tárolni, kb. havonta egyszer lemeríteni és feltölteni. De szerintem akár benne is hagyhatod.
2012. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!