Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy tablet myaudio 708dcc...

Van egy tablet myaudio 708dcc készülékem nemtudok váltani a beépített memória és a memókártya között. A beépített NAND FLASH-használja. A kártyát látja de nem használja,8gb-os samsung class6?

Figyelt kérdés
lehet hogy ez miatt nem ismeri fel a számítógép sem ha öszekötöm usb-vel?
2012. dec. 30. 11:42
 1/3 likvidál gyula válasza:

En a hetvegen vettem egy samsung class 6os 8 gigas sd-t.

Betettem a tabletbe, majd masolni akartam ra. Erre az antek explorer azt irja nincs jogosultsagom ra!!!!!!!!!!

A total commander mindenfele linuxos idiotasagokat(/dev-n -/xyz....) irt es azt irja ujracsatolas.

Semmi.

Aztan a gyari explorerrel reszben, sikerult.

Ramasoltam file-okat es megjelentek, ilyen krix-krax filenevek. Torolni akartam oket, amiket meg is csinalt latszolag, de ha kileptem, majd vissza, ugyan ugy ott voltak(gyari exporer). Mondanom sem kell az antek e. nem adott jogot ra, a total commander linux hibauzenetet tolt.

Tok vicces volt mert, keletkezett rajta 4 db 1,97 gigas file, krix krax nevekkel(1,7 gigat masoltam ra amibol a nagyresze jo maradt es 8 gigas sd rol beszelunk), illetve volt par ingyen letoltott zene a mayaudio oldalrol amikobl 1 3,4 gigas lett 1 pedig 2,21 giga.

Betettemn az egesz kocerajt egy netbookba lemasoltam rola amit lehetett majd format (fat 32).

Ramasoltam egy tonna filmet, hogy tele legyen es semmi gond nem volt a kartyaval (netbookkal masoltam ra).

A tabletbe visszarakva a filokat tokeletesen lejatsza, de masolni ra vagy torolni rola azota sem lehet.

Betettem egy regi 2gigas kingston class 4est.

Ramasoltam par filet (tablettel) majd elkezdtem torolni rola regi nem sikerult fotokat (telobol szedtem ki a kartyat). Latszolag torolt is, de elkezdett hulyesegeket csinalni. Eltuntek fotok, meg nem jottek be, vagy hibas szurke negyzet lett beloluk.

Majd masolni akartam ra es ugyanaz.

Nincs jogosultsagom hozza.

A gyari explorer meg megint mutatott egy rakas 2 giga koruli filet(2 gigas kartyarol beszelunk)!!!!!!!!

Betettem ma reggel a kartyat a pc-mbe es semmit nem torolt rola, amit ramasoltam tablettel 1db filet az meg volt rajta.

Viszont a pc-n nezve nem keletkeztek idiota nevu fileok mint a samsung karytan.

Szal siman kijelenthetjuk, hogy a tablet nem kezeli az sd kartyakat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sok ertelme amugy sincs mert telepiteni nem lehet rajuk, a letolteseket illetve torrent cuccokat nem lehet rairanyitani csak a balso sd re.

Usb-s pendriveal ilyet meg nem csinal.

Nallam meg mas extra is van egyebkent.

A beallitasokban barhol vagyok 1 percre bedermed a tablet.

Foleg ha az apps-ban matatok (a beallitasok nem valaszol : varakozas, bezeras).

Egy szoval tuom elmondani mert van ez az egesz hercehurca vele.

KINAI..

Ennyi.

a 28ezret megert, de 28200at mar nem erne ez a cucc.

Az sd kartya sorsa az lett, hogy beraktam a telomba a regi 2gigas meg visszakerult a regi telcsimbe.

Ez a kinai szar meg igy rohadjon meg ahogy van.

Az android egy kupleraj egy fatengely latszik hogy eredetileg egy asora fejlesztett ultragagyi valami(ios detto).

Bohockodni jo, de masra nemigen(ez az osszes tabletre igaz).

Ha most kerdez valaki azt mondom neki vegyen egy netbookot windowsal, az sokkal komolyabb szerkezet.

2013. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 likvidál gyula válasza:
Bocs az ekezetek hianyaert es a hibakert, de gyorsan kellet bepotyogni...
2013. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 likvidál gyula válasza:

Kozben megoldottam a problemat itt elolvashato :

[link]

2013. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!