Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! A laptopommal kiírtam kb...

Üdv! A laptopommal kiírtam kb 100 filmet, azóta bármilyen programmal próbálkozom vagy el sem kezdi vagy nagyon lassú a folyamat.5-6 órás és akkor sem lejátszható. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először nézd meg mennyi helyed maradt. 5-10 % alatti szabad terület drasztikusan csökkenthei a gép teljesítményét.

Ha azt a 100 filmet le is töltötted, azzal össze is szedhettél valami kórságot. Nagytakarítás, vírusellenőrzés aztán meglátod javul-e.

"system mechanic" ill. "avast" kipróbálása még nem kerül semmibe.

2009. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek már megvoltak,de a helyzet változatlan! Van még ötleted?
2009. aug. 27. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
cserélj írót...vagy használj nero-t, és maximum írási sebességre kapcsold! Sok szerencsét! :D
2009. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elromlott az íród...:(

Laptopoknál érdemes egyből külső írót venni, az sokkal olcsóbb, tartósabb...és nem mellékesen nem romlik el a beépített, ami jól jön újratelepítésnél...:(

Azért megpróbálhatod nagyon finoman megtisztítani a lencse fejét szemüveg törlővel, vagy leválaszthatod az eszközkezelőben és újraindítás után driverezés.

2009. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld újrahúzni a gépet...akkor biztosan kiderül fizikai baja van-e, vagy valami szoftveres...
2009. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!