Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet egy mappát vagy fájlt...

Lehet egy mappát vagy fájlt beállítani, hogy csak én nézhessem meg? Jelszóval?

Figyelt kérdés

Van egy word fájl, ami csak rám tartozik (napló) és egy biztonsági másolatot készítettem egy pendrivera egy (virtuális) táskába, mert így a másolat szinkronizálva van az eredetivel. Szóval a pendrive ott lóg ki a gépemből, és bár a táskát rejtetté tettem, így is bárki aki elveszi a pendrive-ot hozzáférhet a naplómhoz. (vagy nem?) ezért szeretném vagy a táskát, vagy a benne lévő fájlt valahogyan zárolni, mondjuk jelszóval, hogyha valaki más elveszi a pendrive-ot, vagy az én gépemen próbál meg hozzáférni, ne sikerülhessen neki. lehetséges ez? hogyan tehetném meg?

előre is köszönöm.


2012. dec. 30. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így egy sima textfájlba írom a naplómat. Teszel rá WinRaR-al egy 10 karakteres jelszót és senki nem tud beleolvasni, csak az akinek van kb 1000 éve feltörni, kivétel ha elveszted vagy elárulod a jelszót...
2012. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magát a word dokumentumot is tudod titkosítani, a titkosítás után csak a jelszó ismeretében lehet megnyitni.


[link]

2012. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!