Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó ez a táp? Mi róla a vélemén...

Jó ez a táp? Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

CORSAIR 450W VS450


A mostani egy HKC 430W USP-3430 ami egy ipari hulladék. :D



2012. dec. 31. 12:20
1 2 3
 21/28 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Magyarországon vásárolna ami szerinted jó nem biztos hogy az is amugy inkáb te lehetsz porszivós hisz ok nélkül 500W hez ragaszkodsz
2013. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem ragaszkodok ok nélkül 500-as hoz, csak nem akarom hogy szídjon majd valaki azért mert gyenge tápot erőltetem rá.

Nekem amúgy Enermax 1500 Wattos van, úgy hogy lényegtelen.

2013. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"gyenge" táp

mi alapján lesz "erös"? egy táp ha nagy (nagyobb) a névleges öszteljesítménye?

hid el ha lene ugyan olyan jó ugyan olyan árban mint hexa 400 vagy ctg 400 és 500W lene ajánlotam voln olyant is mivel kérdezö szerete voln (bár nem tudta hogy valódi igénye nincs rá)

de nincs ez van sajnos majd ha lesz akkor ajánlok olyant is ha szükség van rá

az meg hogy drágábban van jobb minöség az más kérdés meg hogy ott már nagyobb W -ú is van stb...

sziasztok

remélem soha többet nem kel újra felvenem ezt akérdést már vagy 6-8szor töröltem legalább...

2013. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Figyeljetek! ;)


Elmondom!

Nekem a mostani HDD bőven megfelel és működik ezért is veszek a mostanihoz még egy 500GB-os Green Powert.

Tápból 400-as nem kell mert kevés lenne a jövőben, de az 500-as se, mert nekem az már sok lenne (Ez a gép min. 5évig nem fog változni. Erre az 5évre kéne egy tápegység). Egy jó, erős, megbizható 450W-os tápocska bőven megfelelne a jövőben.


És még Az hogyha-e kettő közül lehetne választanotok, akkor melyiket választanátok?? :O

A két táp:


-CORSAIR VS450W

-CORSAIR CX430W

2013. jan. 5. 15:58
 25/28 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#24

nem érteted meg hogy 450 sem kel számodra

szóval ebböl a szempontból tök mindegy.

.

és azt sem érteted meg hogy VS450 -t százszor leirtam hogy ne vedd

CX430 ból meg legalább 3 verizó van

.

hiába irtam azt is hogy töröltem kérdést (persze viszatudok így is nézni rá de mindegy mostmár)

.

számodra kérdezö szerintem tökmindegy mit veszel ved amit gondolsz

szerintem már ide is irtam de leirom megint hogy nem az én se nem más gondja lesz hanem a tiéd

ha meg mindég csak viszakérdezel és ugysem érted meg akor sose fogsz tápot veni vagy mi lesz?

.

most mit vársz amugy?:D

azt hogy ved meg nyugodtan a VS450 t ?:D

ha csak ez kel it van leirtam

de etöl még "nem igaz" csak azért irtam hogy örülj:)

mostmár töbet ide be se nézek már ugyis tudom kivülröl kérdést így ha látom nem nyitom meg töbet

hú de jó lesz:D

szia:)

2013. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

(prohardver.hu oldalon kéne kérdezned biztos örülnének neked:), amugy ha 5 évre tervzed a tápot akor ténleg egy jobb féle nem ártana most 15ezer alat nagyon jó árban megy FSP Aurum Gold 400W ha még nem irtam és ez van pcx.hu és ipon.hu oldalon is de más boltokban is

jó éjt)

2013. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A kérdezőt minek idézed be külön?
2013. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

akkor császtok! :P

veszek egy másik szart bele oszt kész. :P

2013. jan. 6. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!