Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a D meghajtomrol toroltem...

Ha a D meghajtomrol toroltem valamit, azt rogton veglegesen torli? Mert nem latom sehol a lomtarba. Vissza lehet hozni valahogy?

Figyelt kérdés
szamomra nagyon fontos dolgot torolt ki veletlen tesom a geprol, es szamomra nagyon fontos lenne visszahozni, de a lomtárba sehol sem látom.. előre szólok hogy egy elég laikus leányzó vagyok, akinek van pár perce és esetleg tudna segíteni.... nagyon hálás lennék!!!!

2013. jan. 1. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a lomtár úgy van beállítva hogy kérdezés nélkül töröljön, akkor nem kerül be oda a törölt dolog, hanem egyből eltűnik.


A rendszer nem látja, a lemezen addig rajta van amíg más felül nem írja (a lemez további használata írási műveletekkel is járhat, tehát ha használod akkor törlődhet végleg). Vannak programok amik vissza tudják hozni a már törölt, de még felül nem írt dolgokat (Recuve, UndelePlus, Getdataback for fat32/ntfs), ezekkel kell megpróbálni célzottan fájltípusra vagy mappára keresni. Ha találnak fájlt és az még ép, akkor helyreállítható. Ha részlegesen vagy teljesen felül lett írva akkor már azt vagy csak sérülten, vagy egyáltalán nem lehet helyreállítani és elveszett.

2013. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy vissza lehet hozni.

Teljesen mindegy hogy Te vagy a tesód törölte.

[link] - elég jó progi ahhoz hogy vissza szerezd a törölt értékeid.

2013. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenképp megpróbálom. Lomtárba nem törli automatikusan, legalábbis amit a C meghajtómról törölgettem eddig mind ottvannak, viszont a D meghajtóról letörölt mappát nem találom:((( de mindenképpen utána járok ennek, igaz nem értek hozzá, de majd akkoris megoldom bármit megteszek hogy vissza tudjam hozni:)) koszonom a valaszod!!
2013. jan. 1. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kevés a hely az adott partíción akkor nem kerül lomtárba, hanem törlődik. De az ajánlott progikat érdemes kipróbálni, ráadásul a Recuva ingyenes is. Helyreállítást MINDIG egy másik partícióra végezz!
2013. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mégpedig minél hamarabb, mivel könnyen felülíródhat
2013. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!