Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S! Bearagdtak a billenty...

S. O. S! Bearagdtak a billentyűgombok! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ma véltetlenül leöntöttem nestea teával a Laptopom bilenntyűjét és nem teljesen de nagyon nehezen nyomódnak le a gombok. mit tehetnék hogy ne? (ui:bocsi a rossz kategóriáért és a helyesírásértmivel mondtamh néhánygombnagyon rossz)

KÉRLEKSEGÍTESETEK:'(



2013. jan. 2. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
szerviz ha nem akarod szétszedni
2013. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A.) Kiszerelés, szétszedés, átmosás (nem vízzel), reménykedés.

B.) Billentyűzet csere

C.) USB-s billentyűzet (értelem szerűen minden kényelmetlenségével)

2013. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval ez egy kis idő után se fog megjavulni,hamost még átmosom nedves törlökendővel? Csak mert most kaptam és haelmondom apáéknak iszonyat mérgesek lesznek:(
2013. jan. 2. 18:03
 4/8 A kérdező kommentje:
meg amugyolyan vészesen csak a szóköz megaz 'L' betű vanberagadvaatöbbi jó és kettőért nem igazán szereltettném szét
2013. jan. 2. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
A Billentyű kiszerelése típus függő. Van olyan amit a tetején 3 kis pöcök fog (ez a legelterjedteg) de van amit alulról fog pár csavar, és még egy csomó más megoldás létezik. Tisztításhoz pedig 96%-os alkoholt javaslok. Beáztatni, várni, utána kifújni levegősprével. Szerviben nem válalnak ilyent, csak cserét.
2013. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A törlőkendő valszeg nem segít, mert ott nem tudod kimosni vele, ahol ragad.

Persze ne legyen igazam!

2013. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam ,hogy nincs igazad ,mert igazad van,csakmegkérdeztem,hogyúgynem e lehet:)
2013. jan. 2. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:
A típus ismeretében könnyebb segíteni, de a youtube -ra beírod a típust + billentyű csere meghatározást, akkor elég jó eséllyel megtalálod és láthatod amit szeretnél.
2013. jan. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!