Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mozilla Firefoxnál hogy tudom...

Mozilla Firefoxnál hogy tudom beállítani, hogy ha új lapot nyitok, akkor az általam kiválasztott honlap jöjjön be?

Figyelt kérdés
Már annyiszor átnéztem a beállításokat, de sehol nem találom.
2013. jan. 2. 21:25
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

nincs külön erre beállítás, próbáld ezt:

[link]

2013. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:

esetleg ha buheráni szeretsz...

Címsorba about:config

Majd szűrésbe: browser.newtab.url

változtasd meg az értéket a kívánt oldalcímével!

2013. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Még mielőtt megnéztem volna a kérdésem, sikerült megcsinálni, mert találtam egy hasonló kérdést...de ugyanez volt a megoldás, szóval köszi még egyszer!
2013. jan. 3. 00:13
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy kis kiegészítés, ha véletlen mást is érdekel a megoldás és ehhez a kérdéshez tévedne: "A címsorba írd be: "about:config", majd enter.


A browser.newtab.url nevű változót írd át. Ha a Firefox 13-tól bevezetett újfajta lapot szeretnéd, akkor azt írd be, hogy "about:newtab". Ha a régi időkből megszokott üres lapot szeretnéd, akkor "about:blank" legyen."

2013. jan. 3. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!