Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vannak jó mozgó képeim,...

Vannak jó mozgó képeim, animációm, de csak ha társítom akkor tudom megnyitni őket, hogy mozogjanak, társítás nélkül hogy lehetne "mozgóvá" tenni?

Figyelt kérdés
mert nem társításkor kép jelenik meg,ha társítom akkor pedig mozgókép vagy hogy mondják:) eredetileg is mozgókép volt,amikor lementettem
2008. máj. 30. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Húha ezt elmondanád pontosabban? Mert én spec nem igazán értem. Milyen kiterjesztésüek a fileok?
2008. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vannak ilyen mozgóképeim,ugyanaz mint a kép,csak épp mozog... na és ha megnyitom simán akkor nem mozog,mert paintbe nyitja meg vmiér,de nem paintbe akarom h megnyissa,hanem windows kép és faxmegjelenítővel(ezzel csak ugy nyithatom meg,ha társitom... érdekes hogy a mozgó képeimet paintbe nyitja meg a sima képeimet pedig jól nyitja meg,tehát windows kép és faxmegjelenitővel:)
2008. máj. 30. 22:03
 3/5 A kérdező kommentje:
de már véletlenül megoldottam a próblémát köszi már nem kell segitség:)
2008. máj. 30. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
ok valszeg gifekre gondoltál, és csak véglegesen társítani kell az adott progihoz.
2008. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen:)
2008. máj. 31. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!