Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ipon személyes átvétel kérdés?

Ipon személyes átvétel kérdés?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy terméket ipon-ról, és ehhez a saját profilomat használtam, ismerősöm pesti, ezért ő el tudná hozni nekem. A kérdés az, hogy ő csak simán bemegy a francia úti boltba, és megmondja, hogy az én nevemre volt egy rendelés, kifizeti és elhozza nekem, vagy ez valami külön procedúra? (bocsi a megfogalmazásért, kezdő vagyok) :D

(a profilomban esetleg adjam meg az ő telefonszámát?)

Köszi a válaszokat, zöld garantáltan megy!


2013. jan. 4. 11:39
 1/4 Argloss ***** válasza:
100%
A rendelési azonosítót kérik. Én a testvérem helyett vettem át, azzal nem volt problémájuk... A megjegyzésbe esetleg írd oda..
2013. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az azonosító kódot hol látom? (ez alapján fogják tudni, hogy ez az én rendelésem?)
2013. jan. 4. 13:19
 3/4 Argloss ***** válasza:
100%

A rendeléseket a profiloldaladon tudod megnézni, majdnem az elején van: (meg persze email-ban is megkapod)

[link]


Igen a kód alapján tudják, hogy ki vagy, mit rendelsz. Csak beírja, aláírsz, fizetsz, átveszel és már mehetsz is leadni a következő rendelést. Mondjuk köszönni, bemutatkozni azért illik az elején... :)

2013. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sikerült megoldanom! :D
2013. jan. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!