Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A league of legendsbe hogy...

A league of legendsbe hogy tudom eladni a skinem?

Figyelt kérdés
sajnos már elhasználtam a 3 eladási lehetőséget (nemtudta h van ilyen) és a skinem szeretném eladni, az lehetséges valamilyen módon?

2013. jan. 5. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, kivéve, ha írsz egy szépen megfogalmazott (angol) levelet a supportra és ott elmagyarázod, hogy bután elhasználtad a lehetőségeidet és nagyon szépen kéred, hogy vegyék vissza, mert ez az életed értelme.

Erre kicsi az esély. Üdv.: AkroMenToS

2013. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen vissza lehet adni a skint, elvileg a Store-ba a Purchases fülnél van 3 refund credited, azzal visszatudod. Ha nincs akkor sajnos nem tudod. Igazából tényleg lehet levelet írni mert kb 1 éve én is írtam nekik és vissza adták. De ez még a refund creditek előtt volt
2013. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért találták ki ezeket a refund crediteket - képzelhetitek hány levelet kapnak.
2013. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ezért, ha elfogyott a refund credited akkor már ha írsz levelet, akkor se adják vissza.
2013. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!