Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 alvó állapot felébre...

Baliii22 kérdése:

Windows 7 alvó állapot felébredés probléma?

Figyelt kérdés

Szóval a gép nemrég lett újratelepítve egy 64bites Windows 7-re. Két vinyó van most a gépbe de ezeket usb-ként látja a gép, így lett telepítve. Viszont ha le akarom tenni alvó állapotba a gépet amint kikapcsol, egyből újra is indul(felébred). Én a vinyóra tippelek hogy usb-ként látja és az kelti fel valamiért. Hogy lehetne azt megcsinálni, hogy ne keltsék fel a gépet?

Előre is köszi!



2013. jan. 5. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem mikor ilyet csinált az asus laptopom újra kellett rakni a windowsom másik lemezzel.

(akkor tettem fel rá az első eredeti xp.-met, amivel később sosem volt gondom.) Minden esetre az volt a lényeg, utólag tudom, hogy nem volt telepítve sata driver.

2013. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy nem megfelelő, vagy hibásan működő videó kártya driver csinált nekem, ugyan ilyen galibát.
2013. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!