Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fifa 13 menedzser mód tippek...

Fifa 13 menedzser mód tippek trükkök?

Figyelt kérdés

Fifa 13 menedzser tippek trükkök?

Sziasztok!

Nemrég megkaptam az idei Fifát.

Minden megy frankón.Na mondom ki próbálom a menedzser módot a 12-ben is jó volt hátha itt is.

Már sokszor újra kezdtem mert egyszerűen nem tudom melyik csapatot lenne érdemes vinni.Mert hát ugye jó lenne egy csapat melynek van kicsit több pénze, és a játékosok se nagy sztárok (ugye így csak jobb mert te igazolsz sztárokat és nem alabból van benn 11-ből 9.)

Tehát a kérdés melyik csapattal érdemes elkezdeni?

Továbbá pár tanács is jól jönne, hogy pl:kiket érdemes megvenni, kik lesznek jó játékosok a következő években stb.

A válaszokat olyanoktól várnám akik már egy ideje ha nem 13-on de 12-en eljutott sokáig a menedzser módban.

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 5. 17:19
 1/6 nota25 válasza:

Nos én mindig is 2. ossztályú angol csapatokkal kezdenék, gyorsan fejlődnek és pénzügyekben stabilabbak (pl Bbirmingham, wolverhampton) Ha igazolni akarsz...mindig a szabaduszó fiatal játékosokat keresd 70-78 Oweral közöttiek általában (portugál, brazil, argetin,) nemzetiségüek. Add el hamar mindig az idősebb játékosokat...és ha megakarod tartani a pénzedet mindig ezeket a fiatal játékosokat fejlezd..vagy játsztasd..ennyi!


Ha ezzel megvagy egyen út a jó csapat felé, mindig elöször 2 támadóval álj fel, ha meg olyan a csapat..akkor állísd a gombot letámadásra.

2013. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nota25 válasza:
07-ota csinálom ezt...bár itt asszem jobbak a szabaduszó fiatal játékosok, a 12-höz képest nehezebb megtartani a pénzed. Szóval jah.....ami a legfontosabb a morál!!! ha már csak 1 klezdő játékosnak roszabb húzza le csapatot, így mindig azokat játszasd aki ígértetes tehetség, fiatal..és kicsit rosazbb a morálja.
2013. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És a szabadúszókat a menedzsermódban az árigazolásnál hól tudom elérni valahogy nem találom.
2013. jan. 6. 17:02
 4/6 nota25 válasza:
Van egy olyan az "átigazolási állapot" (asszem van olyan hogy kölcsönözhető, listázott,bármely) és melette van a zsabaduszó..állísd be a paramétert (oweral 70-80, életkor 19-24) és lám :)
2013. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nota25 válasza:
Ha nem megy privátban is tudok segíteni...
2013. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az irtakat.

lenne egy másik problémám.Amikor beállítók, hogy szabadúszókat keressen majd, hogy 19-24-éves és 70-80 overlá és nem talál senkit.Nálam a szabadúszókba 70-80-asok ilyen 30 fölöttiek az ilyen 19-24- évesek viszont max 69-es.

Ezt mért?

2013. ápr. 3. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!