Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor bekapcsoltam a gépem,...

Amikor bekapcsoltam a gépem, úgy töltötte be, hogy el van csúszva a monitoron a kép. Nem látszik a Start menü, kilóg a képernyőből, jobb oldalon meg egy fekete sáv. Hogy lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés
Próbáltam újraindítást, de nem változott. Mintha a monitoron a kép el lenne csúsztatva balra egy 5-6 centivel.

2013. jan. 5. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A monitor beállításai között keresgélj!

Hogy konkrétan hol, azt így látatlanból nem lehet megmondani, monitorfüggő. De általában szokott lenni képernyőpozícionáló funkció, ahol ezt be lehet állítani. (Gondolom, CRT monitorod van.)

2013. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért töltötte be így, amikor kikapcsoltam még nem volt elcsúszva, próbálkozok, azért köszi.
2013. jan. 5. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell lennie valami olyasmi gombnak a monitoron (vagy menüpontnak), hogy "Auto adjustment". Szerintem az kell neked.
2013. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült!! :) Köszönöm a tanácsokat, tényleg a Settings menüpontban volt olyan, hogy Auto, azt leokéztam és visszaállt a képernyőn a kép. Ez még egy vadiúj monitor, és előbb rá kellett jönni arra is hogy navigáljak a menükben.
2013. jan. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!