Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be a laptopom miért?

Dragonest kérdése:

Nem kapcsol be a laptopom miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem laptopom van , volt egy olyan probléma hogy elment többször az áram nálunk a gépemet 2-3 alkalomalmég nem érdekelte de a következö áram kimaradásnáll valmi gond lett mert ventilárora nem ugy hüt ahogy kéne speedFan progival megnéztem 91 fokos a gép, a másik probléma hálozat áramrol, nem megy, kivetem akumlátorát de anélül be se kapcsol és a gépböl valmi bugo, sipolo hang jön, elvitem megnézetni szerelö bácsihoz megmontam mi a probléma egyböl rávágta mikro chip elszállt,40 ezer -be lesz javitatása körülbelül, lollll
2013. jan. 6. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

mikro chip elszállt,40 ezer -be lesz javitatása körülbelül,


NOORMÁLIS MaaaRGIT [link]



Akkurol elindul ?

2013. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A sok áramkimaradás nem tett jót a Gépnek!És az utolsó kinyírta a csipet vagyis ha nem vitted volna szerelőhöz akkor nem kapcsolt volna be egy hét múlva!
2013. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!