Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Borderlands 2 most ez meg mi...

Tibinicle kérdése:

Borderlands 2 most ez meg mi a shit? (pls help)

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam meg a Borderlands 2t,és az volt írva hogy kapok Gearbox fegyvert és Mechromancer karaktert,és ezt a játék telepítse után.Amikor telepítettem akkor a plusszt tartalmazó kódot írtam be,de azt mondta hogy először a játék kódját írjam be.Beírtam,telepítettem.Elkezdtem a játékot,de se Mechromancer karakter,se a Gearbox fegyvert nem kaptam meg.Aztán a Extrák bagy hol van az,oda is beírtam a kódot és 100% hogy jó írtam be,de nem fogadta el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEM UDJÁTOK HOGY MIÉRT????
2013. jan. 6. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt az üzenetet szerintem inkább a Borderlands supportnak szántad, ugye?
2013. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pls segtséget írj,de amúgy igen,annak
2013. jan. 6. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Már segítettem is.
2013. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces...
2013. jan. 6. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:

a mechromancer 1 dlc, tehat alapol nincs benne a jatekban, neked kell letolteni

a gearbox fegyverek meg amugy sem ernek semmit

2013. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
végre egy hasznos komment,thx
2013. jan. 7. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
már bocsi , de az első válaszoló is értelmes kommentet írt , arra akart utalni ,hogy ezt a kérdést a Borderlands support csapatának tedd fel , mivel mi így semmit sem tudunk tenni ezügyben , csak ők
2013. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak úgy mondom, 5 év után, hogy ti sem tudtatok nagyon sokat, mivel én a játékban próbáltam aktiválni, nem pedig steamen :)
2018. júl. 9. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!