Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 4. magot szeretném feloldani,...

Szerzsike120 kérdése:

4. magot szeretném feloldani, aki tud kérem segítsen?

Figyelt kérdés
van egy ASUS M4A88T-V EVO alaplapom amin van egy AMD Phenom II X4 955 3,2Ghz True Qua-Core Design (Mulit-processzor).Szeretném feloldani a 4. magot és ezért szeretnék kérni segítséget. Abiosba lehet csak aktiválni? Ott angolul lesz le írva hogy van le írva mit kell keresek? Hozzáértők írjanak pls:) köszönöm:)
2013. jan. 7. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az X4 955 már eleve 4 magos, nem kell azon feloldani semmit. Teljes értékű Deneb lapka, nincs letiltva rajta semmi!
2013. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ki volt kapcsolva a bios-ban fogtam és vissza kapcsoltam mostmár van 4. magom meg emeltem a cpu feszültségen is kicsit.:)
2013. jan. 7. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Emeltél a feszültségen? Ugyan miért? Azt szereted, ha többet fogyaszt és jobban melegszik? Vagy az órajelre gondoltál?
2013. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az óra jelén húztam 3.2-röl 3.6-ra és ezért húztam a a tápon is 1.45-re de vissza állítottam 3.2Ghz-re magonként meg a cpu- is vissza vettem gyári 1.35Hz-re
2013. jan. 7. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapfeszen jobb tuningolni és lehet, hogy a 3,6GHz-t feszültség emelés nélkül is viszi. Megnézném, hogy mennyit bír az egység fesz emelés nélkül stabilan és úgy használnám (ha érdekel a tuning).
2013. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem emelek a feszültségen akkor 3.4 Ghz-n még stabil de már 3.6-n nem stabil. Viszont ha emelek a feszültségen akkor 3.9Ghz-ig lehet húzni úgy hogy még nem is csináltam a bios-ba overclockot ami még max 10%-t enged elvileg. De ezt már nem merem be válalni. Amugy ezzel az overclok-l lehet a ramon is emelni 1333Ghz-ről 1400 valahanyasig. Szerintetek azt szabad vagy nem ajánlott inkább?
2013. jan. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!