Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Winchesteremet probáltam...

Winchesteremet probáltam partícioálni Windowson belül (DELL notebook) a PowerQuest PartitionMagic segítségével, de egyelőre hazavágta a dolgokat, megoldható-e a problémám?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a C meghajtómhoz szerettem volna további memóriamennyiséget csoportosítani más meghajtóról, de egyelőre fogalmam sincs, hogy mit csinálhattam rosszul, de egyik pillanatról a másikra megszűnt létezni a C meghajtó, és ekkor kék halál. Ezután próbáltam a helyzet súlyosságát felmérni, és kipróbálni, hogy windows installálás közben láthatók-e a partíciók. A korábbi C-t látta, pontosan annyi szabad és foglalt memóriával, amennyi utoljára tudomásom szerint volt rajta. Ellenben 2 másik partícióm, amin a fontos adatok voltak eltűntek. Kipróbáltam, a flash memórián lévő adatok, amik a gépbe dugott pendrive-on voltak elérhetetlenné, használhatatlanná váltak. Később meglett a két partíció, de mégcsak inaktív állapotban sincsenek, nem lehet kezelni őket, így a rajtuk lévő adatokról semmit nem tudok. Ha megpróbálnék partícionálni kizárólag a 30 GB elsődleges partíció adatmennyiségét mutatja, a további 300 és 600 gigás egységről semmit nem mutat. Mit tegyek?

2013. jan. 8. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondj bucsut az adataidnak :( és telepitsed ujra a gépet :)
2013. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából még nem jutottam el a partícionálásig, csak egy üzenetet kaptam, hogy x mennyiségű hiba van és javítom-e, és én a javításra mentem :\
2013. jan. 8. 21:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Az újratelepítés az megvolt, de még csak azt sem tudom biztosan, hogy egyáltalán fogom-e tudni használni a winchester további 900 gigáját a közeljövőben
2013. jan. 8. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Töröld az összes partíciót

vagy most veszed hasznát a managernek

2013. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ui: ha demo verziót használsz akkor inkább egy fullosat szerezz be
2013. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha nem particionáltad újra még akkor tuti menthetőek az adataid, ha igen, akkor is előfordulhat de akkor talán nem minden lesz meg.

"testdisk" nevű proginak nézz utána.

2013. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!