Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kis segitségre lenne szükségem...

Kis segitségre lenne szükségem. Ugy döntöttem eladnám a pc konfigom. Nem tudok valami zaküzletet vagy valamikit aki venne ilyet? Nagyábol a gépröl: Intel Core i7 2,8-as 4mag 6giga ddr3-as ram 1gigás de dupla magos vid.

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kis segítségre lenne szükségem. Úgy döntöttem eladnám a pc konfigom. Nem tudtok valami szaküzletet, vagy valakit, aki venne ilyet? Nagyjából a gépről: Intel Core i7 2.8-as, 4 mag 6 giga ddr3-as ram, 1 gigás de dupla magos vid.
2013. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

pcx.hu vesz be hardvereket


de csak pontos adatok alpján tudja na de persze ha beviszed hozájuk biztos megnézik és eldöntik


bontó meg szerintem nagoyn sok van midnenütt nagy városokban


vagy egy szaküzletben rákérdezel mivel ök biztos tudnak 1-2 t ha ük nem is vesznek be

2013. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!