Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elkezdtem a Fallout 3 at...

Gamebece kérdése:

Elkezdtem a Fallout 3 at nagyon megtetszett, eljutottam addig a részhez amikor bekel jutni87 menedékbe a kis lámpafény barlangrendszerén, de tele van kölykökkel és a hátsó kapu be van zárva vagyis Ezt most nem használhatod feliratot adja mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másik hogy van egy olyan képességem hogy a megölt ellenségek után kapok egy ujjat és azt hol lehet eladni?

2013. jan. 9. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyire ne legyetek már Nokedlik komolyan...

Google, első link [link]

"Fallout végigjátszás"..

Itt minden le van írva..

2013. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez volt az első dolgom de azt írja majd az egyik csávó kinyitja, hát nem csinál semmit akármit mondok neki.
2013. jan. 9. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor fogja kinyitni ha az első beszélgetést mikor odaérsz Little Lamplight-hoz és McGredy-vel beszélsz beadja a (succes speech-et)ha nem előtte el kell menned Paradise Falls-ba megmenteni pár gyereket,és csak utána nyitja ki a Murder Pass átjárót.
2013. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megvetted a Lawbringer perket akkor tudod eladni a levágott ujjakat a Regulator HQ-nál és keresd Sonora Cruz-t nála tudod eladni az ujjakat.A hely nincs messze Scrapyard-tól de az térkép itt kicsit makacskodik (legalább is Xbox360-on)és nem a jó irányt mutatja,de meg lehet találni.
2013. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én már megmentettem a gyerekeket amikor csak vándoroltam.(a karmáéért)
2013. jan. 10. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj Johnas-al Little Lamplight-ban (néger gyerek) ő ki fogja nyitni a hátsó ajtót.
2013. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!