Virágh Attila kérdése:

Tablet vásárlás?

Figyelt kérdés

Szeretnék 20-30 ezer forint között vásárolni (androidos nekem tökéletes).

Szerintetek ebben az árkategóriában melyik tablet a legmegfelelőbb?

Néztem LUNA 7C40W, My Audio 7"-os tabletet is.

Lenne olyan kérdésem is hogy androidos tabletre tudok-e pl. mobilnetet telepíteni (rendes slimes mobilnetet)?



2013. jan. 10. 11:05
 1/3 anonim válasza:

Ebben az árkategóriában szinte mindegyik ugyanolyan. Annyit tud amennyit fizetsz érte.

Ahogy nézem az általad említettekbe csak 512Mb RAM van ami kevés lehet ha valami komolyabb felhasználást tervezel, de ha csak zenehallgatás, netezés menne róla ahhoz éppen elég.

Mobilnet megy a tableteken természetesen, ha nincs benne 3G (ebben az árkategóriában szinte 100% hogy nem lesz) akkor USB stickel, amihez kell egy OTG kábel (A sima USB csatiból olyat csinál ami a tableten van) amit az esetek 90%-ban csomagolnak a dobozba, de ha nem akkor is 1-2ezer forintért ha jól látam lehet venni.

2013. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. jan. 11. 12:56
 3/3 Tomlord válasza:
A myaudio 708DCC-je azért már komolyabb dolgokhoz is elég kell, hogy legyen a hardware-t nézve...
2013. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!