Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Függetlenített/Jailbreakelt...

Függetlenített/Jailbreakelt Iphone Frissítés hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vettem egy Iphone 3GS (8Gb) - ot ami nagy valószinűséggel külföldi volt és úgy lett függetlenítve! Amikor megvettem 4.1 es iOS volt rajta, és ez nem kompatibilis a legtöbb App-al. A boltba aztmondták hogy kockázatos iTunesen keresztül frissíteni mert megvan a kockázat arra hogy visszazár. Segítsetek hogy tudnám legalább 4.3-as verzióra felfrissíteni anélkül hogy a függetlenítés elveszne. Előre is köszönöm a gyors és hozzáértő válaszokat! :)

2013. jan. 10. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ha attól tartasz hogy visszazár ne frissíts !
2013. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De biztos van ennek valami módja, csak azt szeretném tudni hogy mire vigyázzak. igazából csak a függetlenítést féltem mert ha visszazár nem lehet újra unlockolni és azt sem tudom milyen szolgáltató volt eredetileg.
2013. jan. 10. 12:46
 3/4 Erik1337 válasza:
nekem ugyan ez volt, egyébként csak a legújabb verziót lehet feltenni (bár nekem nem sikerült) és 4.1 es verzióra bármikor vissza lehet rakni, majd jailbreakolni és úgy felismeri a kártyád
2013. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor amíg nem jön ki 6.1 -re (a legfrissebb verzó) a jailbreak addig nem szabad frissíteni??? és ha még ki is jön, akkor sem lesz veszélyben a függetlenítés?? mert mintha valami olyasmit olvastam volna hogy csak az eredeti SIM-el lehet függetleníteni (ami nagy valószínűséggel nem magyar az én esetemben), és ha ilyet nem találok dobhatom ki a telót...


1. valaki megtudja mondani hogy hol lehet megnézni az eredeti szolgáltatót?

2. lehetséges-e máshogy függetleníteni? (Gevey SIM-en kívül...)

2013. jan. 14. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!