Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CONCORDE TAB ONE 16GB tablet...

Virágh Attila kérdése:

CONCORDE TAB ONE 16GB tablet mennyire jó választás?

Figyelt kérdés

Ajánlották ma, de szeretnék véleményt tőletek is kérni, főleg, aki használta már.

Van hagyományos mobilnetem (pendrive-os), azt tudom rajta használni, telepíteni rá?

Valaki tud esetleg korrekt tesztet a tablethez?

Köszönöm szépen a segítséget előre is.



2013. jan. 11. 12:59
 1/4 Alex67 ***** válasza:

A ConCorde a hazai "B" kategóriás termékek között jelenleg a legjobb.

Rendkívül korrekt hazai szerviz, magyar nyelvű support, naprakész felhasználói fórum áll mindenki rendelkezésére.


A CC One alapjaiban véve általános böngészésre, levelezésre, fórumozásra lett kitalálva, és hardveresen is erre van kalibrálva. Se többre se kevesebbre. NEM 3D játékokra, full HD mozizásra tervezett gép! Ennek ellenére több jobb minőségű játék is viszonylag simán fut rajta.


Mivel csak 512Mb RAM van benne, így egyszerre több, vagy nagyobb memóriaigényű appok nem futtathatóak egyidejűleg rajta akadás mentesen. Ezt viszont egy ilyen belépőszintű, és rendkívül alacsony árú, géptől nem is lehet elvárni.

Mindemellett megbízható, jól működő gépről beszélünk, ami maximálisan hozza a tőle elvárt szintet.

Persze mindig akad olyan felhasználó, aki többet akar, és nem érti hogy egy huszonezres géptől nem lehet csúcskategóriás teljesítményt elvárni.


CC hivatalos oldala: [link]


CC One hivatalos fórum: [link]


CC One felhasználói fórum: [link]


CC One teszt: http://www.youtube.com/watch?v=tv9mw4ehP40


Szeretném megjegyezni, hogy nem vagyok sem CC alkalmazott, sem forgalmazó, de még csak viszonteladói státuszom sincs! :)


Remélem tudtam segíteni :)

2013. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem vagyok sem CC alkalmazott"

Netán "véletlenül" One tulajdonos?......:)


Mobil nettel használható, de nem akármelyik stickkel, van néhány tipus, csak azokkal megy.

A netezés Opera Mobile böngészővel remekül megy, a többivel nehézkesebb. MX Playerrel bármilyen videót lejátszik.

Sokaknak rendszeresen elállítódik az órája, nekem is sajnos. Még nincs rá megoldás, nem kizárt, hogy nem is lesz.

2013. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2013. jan. 12. 17:02
 4/4 A kérdező kommentje:
hagyományos T-mobile mobilnettel működik?
2013. jan. 12. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!