Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet letörölni az xp-t?

Vivcsiike kérdése:

Hogy lehet letörölni az xp-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van xp cd-m és ujra akarok rakni a gépet eddig mindig engedte,hogyha elinditottam a gépet akkor cd-ről indult.Most nem hiába állitottam be a biosba:SAmikor bejön a rendszer és elakarom inditani a cd-t azt irja h ujabb verzio van feltelepitve ezért nem engedi felrakni.Valaki segitene??

2013. jan. 11. 19:00
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem olyan telepítőlemezzel próbálkozol, aminek nincs vagy sérült a boot szektora, ezért nem boot -olbe róla ha beállítod a BIOS -ban. Anélkül pedig nem fog menni az úratelepítés.
2013. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha bekapcsolom a gépet akkor hogy hogy beolvassa?egyébként már a 2. lemezzel probálkozom nem létezik hogy egyik se jó:/
2013. jan. 11. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:

A CD-ROM-ról kéne bootoltatni és nem a futó XP -alatt indítani a telepítést!

"ujabb verzio van feltelepitve ezért nem engedi felrakni" - a CD-n pl.SP2 verzió van - a futó XP-d pedig SP3 -ra van updatelve.

2013. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"2. lemezzel probálkozom nem létezik hogy egyik se jó:/

" - a lemez lehet jó - hiszen beolvassa a géped - csak nem bootlemezként lett kiírva egy képfájlból.

2013. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
Mert mindkettő bénán van megírva. Attól, hogy rámásolod telepítő a fájlokat a lemezre adat CD -ként, a boot szektor még nem fog átmenni. Ha pl. iso formátumban töltesz le egy telepítőt, akkor a CD író programod CD kép felíró módját kell használni, és akkor kerül minden a helyére.
2013. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De eddig mindig amikor beállitottam jó volt a cd sőt nem is kellet legeleinte beállitanom a biosba:S
2013. jan. 11. 19:32
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Jó helyen állitom be??

2013. jan. 11. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
nyomogasd gyorsan az f8/del zombot mikor bekapcsolod a gepet.
2013. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!